Lyžovačky a Peshata

Po delší odmlce sem hodím jeden kratší příspěvek.

Alenka v říši divů

Po delší době jsem se, díky Aničce, vypravil do kina. Po minulém Avataru to byla Alenka v říši divů. Film vcelku povedený. Jediné, co bych mu vytkl je, že tam chybí ta Burtonovská atmosféra, kterou tak krásně zakomponoval do Ukradených vánoc a ještě o něco lépe do Mrtvé nevěsty. Prostě tu hororovou scénu prokládanou vtipnými scénkami, takže ve finále máte na tváři stále úsměv a uvnitř vás trošku mrazí. To tady naprosto chybělo, škoda. Přesto film u mne stojí docela vysoko i když na výbornou to není.

Naopak jako doporučení na film mohu nabídnout Coraline, jelikož to je film, který se vyvedl na výbornou :)

Lyžovačka v Rakousku (Hochkar)

Měl jsem možnost zúčastnit se jednodenní lyžovačky s Lanškrouňákama v Rakousku. Po delším zvažování, zda-li jet, či ne, jsem se rozhodl, že vyrazím a udělal jsem dobře :). Bylo to naprosto parádní poježdění na prkně :)

Pro úplnost přikládám odkaz na album: Lyžovačka v Rakousku (Hochkar)

Lyžovačka v Říčkách

Po  dvou týdnech od Hochkaru mi napsal Luke, jestli s nima nepojedu do Říček. Na večer jsem sice už měl naplánovanou jinou událost, ale časově to mělo vycházet a tak jsem se rozhodl, že pojedu. Tedy ráno vstát a jeli jsme.

Docela sranda se nacpat ve čtyřech lidech se snowboardama do favorita, ale jde to! Vyšlo hezky počásko, bylo teplo a i docela slunečno, takže parádní poježděníčko na trošku mokřejším sněhu, ale rozhodně to stálo za to. Parkrát jsme si projeli i lesíky a cestou pod lanovkou, kde se dalo docela hezky zaskákat na muldách.

Pár fotek z Lyžovačky v Říčkách

Peshata, Pitocha a Kulturní zřízenost

Hned po návratu jsem se sebral a štrádoval si to k Mekáči pro Aničku, omlouvám se za čekání, a pak společně do Ponorky. Tam jsme se připojili k docela obvyklé Ponorkoidní skvadře a šli poslechnout postupně kapelky. Po dohrání Peshat jsme ještě „pokecali“ se zpěvákem Pitochy u stolu a prostě strávili příjemný zbytek večera.

Pár fotek z Ponorky kde zahráli Peshata,  Pitocha a Kulturní zřízenost

Leave a Comment

Your email address will not be published.