Pipes and Pints, Na Rovinu! a Nový Zboží

15. ledna jsme vyrazili směr Ponorka. Přifařil jsem k Třem sestrám a Václavoj. Jedinou kapelku co jsem už znal byli Na Rovinu!, který mám rád (prvně jsem je slyšel někdy loni na WarmUp Majálesu).

Nový Zboží

První hráli holčiny Nový Zboží. Poslechl jsem je těsně, než jsem šel do Ponorky a nezněly špatně. Zdání potvrdily. Na první kapelku, jsem až čučel, kolik tam bylo lidí. Ponorka byla docela narvaná (oproti jindy rozhodně), poslouchali se hezky. Až do doby, než druhá zpěvačka začala v některý písničce strašně pišťo-ječet a odneslo to téměř úplně moje levý ucho, který nestálo moc daleko od repráku :) Dál zase pohoda, ovšem už jsem poslouchal spíš jen monofonně :D

Na Rovinu!

Co dodat, opět nezklamali. Hrajou prostě parádně a jejich hudba mému uchu lahodí. Myslím, že by se na scéně měli objevovat o něco častěji, než jednou 2× do roka :). Věřím, že letos koncert-list nabušej mnohem víc :)

Pipes and Pints

Docela nářez, slušnej kotel pod pódiem. Drsný představení. Paráda.

Vytvořil jsem něco, čemu se sic nedá říkat přímo fotogalerie, ale když si kliknete na první fotku, zobrazí se prezentace (slideshow) s automatickým přehráváním, takže nemusíte klikat, což se myslím hodí ;) Takže fotky z ponorky a o něco kvalitnější od Bohous-f na rajčeti

Zimní slackline

Aby toho nebylo pro víkend málo, vyrazili jsme v sobotu na chvilku na sníh. Sbalili jsme lajnu a vyběhli před kolej, napnuli a už se chodilo. Lidi čučeli jak puci, co se to zase děje. Asi přijel cirkus :D. No, však to tak občas taky vypadalo :) Po zevšednění chození nad sněhem, vyválení se v něm a dalších hovadinkách se Štěpán rozhodl, že je zima a chodit v botách není žádná machrovinka. Takže boty zul a jal se lajnu přejít bos.

Ve mně to hned zahlodalo, proč to taky nezkusit. Po delším rozhodování jsem se nakonec odhodlal. Jako trumf jsem teda shodil i tričko a lajnu si dal jednou tam. Na konci, při záludné otočce, zahučel do sněhu a už jsem pelášil do bot a oblíknout se :). Ježiš, to byla kosa na ty nohy. Ale stálo to za to! Dokud jsem byl na lajně, bylo teplo. Vůbec jsem si zimu v soustředění na chůzi nepřipouštěl, ba ani se neklepal a neměl husinu. Po pádu a projití se ve sněhu, to už byla jiná pohádka. Přesto věřím, že to letos ještě zopákneme a zpátečku si dám :)

Opět nějaký ty fotečky v té mé nové galerii

Leave a Comment

Your email address will not be published.