Nějak se mi plní seznam obsazených víkendů

Zjišťuji, že začínám mít razantní problém s časem. Kam vměnstnat tenhle koncert safra? A tenhle, tam také nesmím chybět :). No však posuďte sami: http://www.last.fm/user/Trtkal/events

Škola:

Dal jsem konečně na druhý pokus zkoušku z Céčka. Po naší přípravě na pokoji to ani nebylo tak těžké. Pravda je, že jsme tomu věnovali docela dost času. A druhá pravda je, že jsme prostě měli hodně štěstí na test :)

Dále mám již chvilku zápočet z OOP, ale jeslti mi vyšla i zkouška zatím nevím. Něco trošku jsem tam měl, vše ovšem ani náhodou, tak se uvidí. Další věci, co mě čekají v pořadí je: statistika v úterý, což bude dost kruté a pak další úterý nejhorší zkouška, podle třeťáků v tomhle semestru, a to počítačová grafika. Po grafice si jen sbalím a razím do prahy na SKA-P, takže doufám, že si zlepším náladu již „dopoledne“ a zkouška vyjde :).

2 Comments

 Add your comment
  1. Heeej nechybí ti tu report z Animalu?:-D

  2. Jééé ona nám Bušíí čte Blogovadlo :). Néé nechybí :-[, já jsem jen línej psát a hlavně jsem byl před zkouškou, jak již víš, kterou jsem stejně beztak nedal,na štíru s časem :(. Ale hodím sem link na tvůj reportík ;)

Leave a Comment

Your email address will not be published.