Tak jsem konečně přešel

Nyní již jsem tedy s finální podobou opustil moje oblíbené staré ruční psaní (x)HTML každého příspěvku a nahodil (jak jste si již doufám všimli) nový vzhled blogu a hlavně redakční systém wordpress. Je s ním docela jednoduchá práce, rychle se konfiguruje a změny též nejsou až tak strašné provést :-).

Vzhled jsem měl navržen již delší dobu, jen jsem ho měl rozřezán a připravenou CSS šablonu s jednou html stránkou. A tak napasovat to do WP už nebyl až takový problém (přesto se na CSS raději nedívejte, jelikož jsem jen upravil co jsem potřeboval a zbytek se spoustou balastu zůstal v nezměněnné podobě). Navíc s tím, že jsou zde komentáře a další věci se kterými jsem nepočítal, není to ještě dolaďené (a kdo ví, zda-li někdy vůbec bude *uculuje se*)

Tak doufám, že bude nyní čas a hlavně o čem psát a ne, jako nyní, že jsem na Vás věrné (i ty nevěrné) čtenáře zapomínal a lenost mi nedovolovala psát bláboly do mého blábolníčku. Nyní již budu mít ulehčenou práci, a tak se nebude na co vymlouvat.

Kvalita článků se nejspíše nezvedne, dokud si já nezopakuju první stupeň zákaldní školy, jelikož věci jako podmět a přísudek, interpunkce a nebo jen vyjmenovaná slova mi stále nic neříkají a natož pak psaní slohů ;)

Aby se neřeklo, tak jsem doplnil články za letošní rok, aby to zde nebylo až tak prázdné. Letos jsem toho oproti loňsku celkově moc nenapsal. Nějak mě opustila tvořivá (pšáčská) můza, jelikož zas takovou mirandu tvořím s o to větší precizností :-)

1 Comment

 Add your comment
  1. pokus 1. komentář na tomto webu, zda-li všechno po převodu na ostrý web z localhostu běhá, jak má ;)

Leave a Comment

Your email address will not be published.