Zimní Rock for People – Hradec Králové

Naspal jsem si v noci krásnou jednu hodinu, jelikož jsem nemohl usnout a potom jsem se zase hned vzbudil. Ráno se sebral a šel do školy na CCNA4. Tak nějak se nám i docela povedlo odlaborovat část látky, i když poslední kus teda nic moc. Když jsem já to vůl a zapomenu na vypnutí inverzního ARPu, jak to pak má asi fungovat, že? :/

Po škole jsem si koupil nějakej ten rychlo-hotovo-dlabanec (alá dobrý hostinec – prej „svíčková“ :D), a jelikož bylo venku krásně, rozvalil jsem se na balkoně :)

Vysedávání na balkoně :)
Vysedávání na balkoně :)

Pohled z pod klobouku
Pohled z pod klobouku

Bylo parádně. Teplo, slunečno. Na necelou hodinku jsem na tom slunci pospal a bylo mi fajnově. Po tý době ale začalo docela nepříjemně foukat a tak jsem, jakožto otužilec, radši zalezl zpět do teplíčka :).

Cesta z města

V 18.40 jsme vyrazili s Pavlou busem na hlavák, kde jsme krásně stihli koupit lístek (neskutečně drahej! Pro 2 lidi do HK zpáteční za kilo. V prváku jsem jezdil na studentskou za asi 26 kaček :D) a pivka na cestu. Můj orientační smysl v Hradci nezklamal. Věděl jsem, že Střelák je za Tescem a přibližně jsem věděl i kudy se jde k tesku od nádra :).

Takže jsem si zafixoval, že na kruháku do leva a dál rovně a jsme u teska. Nojo, jenže jsem si už nevšim, že ten kruhák je hned před nádrem a ne, až u Gočárovky :D. Takže jsme si udělali takovej trojúhelníček zacházku a z 700 m, to bylo asi kilák no :). Nikoho to nezabilo a dobloudili jsme docela úspěšně :)

Překvápko

Po vstupu jsme hodili věci do šatny a šli pro druhý pivko. Procházíme přes plac, dost vylidněnej, že si půjdeme sednout ke stěně a koho tam nevidím sedící na zemi. Gabča s Ondrou. To bylo fakt totálně největší překvápko večera! Čekal jsem zde kde koho, ale že zrovinka Gábinu, to ani náhodou. Tak jsme k nim přisedli, trošku pokecali, … no však to znáte :)

Po půl hodině od našeho příchodu na osmou se začalo hrát. Gabča s Ondrou tu byli už od 7.00, jelikož na plakátech byl čas začátku od osmi, na vstupenkách, v článcích a všude jinde bylo psáno od sedmi. Takže si docela počkali na první kapelu :).

Pipes and Pints

Podruhé naživo, podruhé parádní! Totální odvaz, totální vyřádění se. Úžasný zážitek z téhle kapelky. A už jsme zase odpočívali nad pivem, jinak to ani nešlo, vysílením bychom jinak asi padli. Fotilo se, kecalo se, fotili se okolní lidi – spící a pak i ty vylejvající pivo – nejdřív to moje, pak i to jejich … jen nemuseli na moje kalhoty :D. Prozřetelně jsem si ale vzal ty rozthraný, co vypadaj jak když bych je nosil už alespoň pár let, což je taky pravda, a jsou zralý fakt jen na to donošení na podobný akce :)

The Locos

Co sem tak napsat. Byli, byli, byli prostě snad i lepší, než Ska-P v Práglu. Proč? Malý koncert, lidí tak akorát, parádní šou. Vše co by si člověk mohl od koncertu přát. Když chtěl, stál si v první řadě, když ho to tam nebavilo, šoupl se dál do kotle na chvilku a nebo až za něj, jen se kochat a užívat si pódiové scény. Prostě famózní :)

Dojezd

Jelikož co s večerem, když vám vlak jede až za hodinu a půl, že? Jistota v Hradci je nonstopka pod nádražím. Na hodinku a kus jsme se tam teda uklidili, dali poslední pivečko, který už bylo spíš jen aby jsme tam neseděli nasucho (což by nás stejně nenechali).

V jednu ráno jsme nasedli na chcípák a pádili si to zase zpět do Rosic. Odtud již pěšky až dom. Cestu nám zpříjemňoval velice „plodný“, „produktivní“ a „přínosný“ (3P, jak v marketingu :D) rozhovor o cestování v čase a o teleportaci :D.

Na pokoji jsem do sebe ještě naládoval opravdu pikantní Mexický salát. Výtečný, jen trošičku pálivější, než bych si na tu dobu přál :) a šel chrnět.

Málem jsem zapomněl hodit odkaz na fotky z akce :). Již tradičně na fotky.trtkal.net – Zimní Rock for People 2010

4 Comments

 Add your comment
  1. Ta fotka na balkoně je vážně povedená. Nejsem žádnej extra umělec a nemám moc smysl pro fotky ale tahle mi skoro vzala dech. Stylový;)

  2. Díky za chválu :). Trošku jsem ji musel hodit do sépie, aby byla správně „stylová“, ale taky se mi hrozně líbí :). Nikdy jsem netušil, že samospoušť může být docela dobrým fotografem :)

  3. Pěkny fotky ;) a nejvetsi prekvapko pro me byla 19ta :D kde se smeje a tak trosku vlaje kamos ze stredni.

  4. Jo, tak zrovna s nim jsem tam chvilku kecal :D. Já prones něco, proč leješ to pivo na zem, taková škoda. Vždyť je to jen pivo. No právě, vždyť je to pivo a ještě k tomu Plzeň :D

Leave a Comment

Your email address will not be published.