Zimní studnice fest

Odchod

Po  příjezdu z Miletínského plesu mi píše Pavla, zda-li stíhám a jdu s nima už na JoSku. Měl jsem tak akorát hodinku do sebe něco málo naládovat a už jsem zase letěl. Musím uznat, že JoSkáči neznějí na živo vůbec špatně, což jsem si ani, z těch pár písniček zaslechlých v MP3, ani nemyslel. Prostě pohodový skáčko :)

Imodium, aneb tohle ne

Nejspíš asi víte, jak hrozně nás Imodium baví, taky jsem se ještě nezmínil o ceně piva v eLku, a tak jsme radši na hodinku zmizeli do Ponorky. Tam si jako by nic sedí Vojta s nějakejma kámošema a těsně před odchodem do nás leje panáka vodky (PS: musím tě za něj někdy pozvat taky, takhle by to nešlo :))

Po příchodu zpět do eLka mě hned zahlíží Buší, Denča, Miruš a Kamča s Matějem?. A už do mne lejou první dávku z jejich hruškovice/jablkovice/vodky, či co to přinesly tentokrát :) Rozdávám kráskám lízátka, aby se neřeklo, tak je pojmenovávám Valentýnskými :), a začíná se fotit.

Překvápko

Koukám… ty voho, to je snad Léňa. Tyjo, ale ona to snad fakt je. Mávám. Nevím jak vy, ale já popravdě nevěděl, že bych tu mohl potkat někoho z Žbrodu a o to víc mě to těšilo :) Ano, fakt je to Léňa, takže první prohozená slova po ahoj jsou: Co ty tu děláš, pronášejíc je téměř nastejno :D

Další překvápko je Verča, kterou jsem tu taky moc nečekal, teda spíš mě nenapadlo, že bych jí to mohl potkat :). Prostě jsem tu znal snad polovinu publika, což bylo parádní, jen mít na všechny víc času :)

Dukla Vozovna

Nevím proč, ale když vstoupím do sálu, tak mám najednou všechno slitý a nevím co se dál děje. Asi to bude tím kotlem do kterého povětšinou zapadnu. Takže prostě brutální pařba už na Dukláče. Odchod se občerstvit a pak vítání se se zbytkem LančoŽichlu. Spousta focení, extrémně moc focení. Spousta smíchu :) Paráda.

Polemic

Ze začátku pařím s Kachitou. Ani nevím, jak jsem se dostal tak moc doprava pódia :D Jo vlastně jo, přišla a přehlasovala mne a Terku, kde budeme stát :D. Tam se dostávám zase po docela dlouhý době ke svýmu klobouku, kterej přišel mezitím o placku z Mighty Sounds :'( *fňuk*. Pak se přesouvám pomalu směrem zase na druhou stranu podia, kde je Vojta, ve předějc v kotli Bušma a spol. Opět v kotli.

Fixa

ač je to u mne poslední dobou dost divný, přesto propařená v kotli. Po klobouku se už „sápou“ i úplně cizí holčiny, no co, půjčuju :). A ke konci stojíc za kotlem přichází Vojta s krvavým obočím. Prej chytl v kotli loktem.

Dál se zase kecá, fotí, polejvá vodou, chodí kupovat voda zdarma na záchody, jelikož tu maj všechno s vyšší, než vysokohorskou přirážkou (příště si něco pašuju vlastního, nebo chodím i na každý pivko někam jinam)!

Xindl X

Posloucháme někde ve předu, opět se mi líbí. Prostě je to borec se supr chytlavejma textama a já si nemůžu pomoct, ale na živo je prostě naprosto parádní. A unplugged verze MP3 taky :D

Po něm se se všema loučíme a valíme směr Stavařov a hlavně chrnět. Na pokoji už se spí z mého původního plánu uvařit si párky s kečupem padá a párky jím za studena po tmě. Nakonec u předposledního usínám natolik, že mi padá na zem :D. Přecejenom 3 hodinky spánku na 2 tak parádní akce je málo. Naštěstí pád párku cítím a tak se zvedám a přesouvám se do postele, kde usínám, ani nevím jak rychle. Vstávání ve 4 odpoledne po 13 hodinách spánku je ideální čas :)

Fotky jsou opět dostupné na fecebooku(part1, part2), nebo veřejně ve fotogalerii.

Leave a Comment

Your email address will not be published.