Výšlap na Kuňku

Po dlouhé době jsem se rozhodl, že už musím vypadnout a vysadit z každodenního vysedávání za PC a drčení se (což nedělám furt, ale včera už mě to C++2 lezlo dost na mozek) a tak jsem vypadl. Hodil jsem na FB dotaz, zda-li někdo nepůjde taky, a tak jsme nakonec s Liborem vyrazili směr Kuňka.

Vzali jsme to po cyklostezce, která měla drobnou povrchovou úpravu v podobě právě napadlého prašánku. Mohlo ho být tak kolem 20-30 čísel, padalo totiž v podstatě předchozí celé dny až do ranních hodin. Během dvou dnů z ničeho na sníh, který se drží i na silnici docela příjemná změna.

Po kraji se potulovalo docela velké množství lyžařů a všude, kde se dalo, vedla nějaká ta stopa. Na každém hrbu někdo sáňkoval a boboval. Parádní odpoledne prostě :) Kuňka měla zavřeno, to se dalo čekat, ovšem měla zavřené i první vstupní dveře. Že se nepodíváme ani na nádvoří jsme nečekali.

Zpátky nás vzal TomBo autem, které po dobré půlhodince vyhazování, vyhrabal ze závěje a z mantinelu od protahováku.

U nás jsme pak uklohnili hranolky  s masovými nugetami a pustili filmec. Potom opět za TomBem a jeli jsme ozkoušet, jak hezky prohrnuli a upravili plochy parkovišť na trénování smyků a chování auta na sněhu. Bohužel prohrnuto nebylo a když, tak zase moc. Nakonec alespoň u jednoho obchoďáku, sic na malé ploše, ale přece, jsme si mohli trošku poblbnout.

Prostě tomuhle říkám krásně vydařený den v Pardubicích. Více takových dní a už se mi odtud nebude chtít vůbec :)

Kotlina za Cihelnou
Kotlina za Cihelnou
Kuňetická hora v zimním podání
Kuňetická hora

Leave a Comment

Your email address will not be published.