Pour féliciter

Tak a další rok je za náma. Pro někoho byl hezký, pro někoho nikoli. Pro mne myslím docela příjemný, teda vlastně hodně přijemný :). Hlavně jak jde o nové lidi. Vždyť to byl rok seznámení s nejlepšíma Pardubickejma, Lanškrounskejma, Žichínskejma a dalšíma lidma (vyjmenovávat osobně se neodvážím, jelikož bych minimálně na polovinu skvělých nových lidí pozapomněl :) ), převážně z pardubických škol :). Zažitý zatím asi nejúžasnější festivaly (Mighty Sounds, On the road, …) a koncerty (Ska-P, vše v Psovi, Doláči, eLku, Ponorce).

Když to tak vezmu, kolem a kolem, mně ten rok snad i bude chybět (moje krásná jednadvacítka rozhodně – další oblíbené vyšší čísla, na které bych se mohl těšit, už nemám). No, snad bude stejně hezký i ten další :).

Všem tedy přeju šťastný a veselý nový rok! A na Vás Pardubičáci, na které jsem dnes zanevřel a nedorazil, se těším stejně nejvíc :). Nezapomeňte, že bude opět za týden čtvrtek, bude volejbal a s ním, doufám, i již tradiční vyváření, což?

A hlavně v novém roce nebalancujte na hranách života, situací a tak vůbec. My to odbalancujeme úspěšně za vás ;)

Takže užívejte dnešní veřer, já si ho někde po ŽBrodě užívám též :)

3 Comments

 Add your comment
  1. Pěkně napsaný!Mě bude zachvíly dvacet a trošku se i těším na další skvělý zážitky.Škoda jen,že ty čisla budou přibývat a my si je budeme všímat.Seru na to radší!! :-D:-D:-D žít a nepočitat radší kolik Nám vlastně zbývá do konce života! :-)
    B.Denis

  2. a narazil jsem na tenhle blog uplně náhodou…:D:D čuss

  3. Jojo radši nepočítat. I když já jsem asi měsíc před narozkama zjistil, že jsem o rok mladší, než jsem si celej rok myslel, takže pohoda :)). Ono stejně to jsou jen čísla a lidi by si měli věk určovat podle toho, jak se cítí :)

    To tak bývá, že sem lidi zabloudí povětšinou náhodou (podle statistik). A nebo sem naženu známý, ale to jen po nějakým fesťáčku/koncíku… :)

Leave a Comment

Your email address will not be published.