Internet se zmenšuje a konzum vládne

Nezdá se Vám občas také, že na internetu trávíte čím dál více času a o to míň se toho na něm dozvíte? Kolik denně navštívíte webů? Nezačnete náhodou otevřením emailu, následně facebooku a neskončíte na youtube odkazem z facebooku, což je celá vaše cesta světem Internetu?

Ano? Tak jsme na tom hodně podobně. Zjišťuji, že Internet se pro mne smrskl na neskutečně málo webů, které navštěvuji s ukrutnou pravidelností a jsem často naštvaný, že se tam neobjevuje nic nového :). Naštěstí je to jen aktualizace RSS kanálů, takže to nezabere moc času. V každém případě denní cesta Internetem je u mne nalajnovaná tak, až to není hezký!

Občas se cesty zvrtnou a narazíte a na web, na který jsem jít neplánovali a na chvilku se tam zastavíte :). Večer jsem koukal na Děti konzumu (Consuming Kids) – doporučuji shlédnout a následně ráno přečetl Co je konzum? Docela zajímavé čtení. Jen mě děsí, že je v tom tolik pravdy :(. Takže co s tím uděláme? Půjdeme si koupit nějaké ty prášky z reklamy na nervy a budeme doufat, že s tím udělá někdo něco za nás :)

Leave a Comment

Your email address will not be published.