Fast Food Orchestra nový CD Utsuki za babku

Projížděl jsem nějaký stránky a narazil tam (možná to byl i bandzone a jejich profil :)) že FFO vydávají nové CD a že vychází jako příloha k časopisu Filter. Takže jsem hnedle pověřil sestřičku (měla minulý týden v pátek cestu do města) a okamžitě si CD ripnul do MP3 a už ho sjížděl.

Loni bych vám řekl, že FFO už nikdy poslouchat nebudu a měl jsem to také v plánu. Minulý rok a asi i rok předtím se už moc poslouchat nedali, jelikož to bylo trošičku skáčka + sposta hiphopu nebo rapu, či co to vůbec je. Prostě moje uši dostávaly tak zabrat, že jsem už Fásty přestal poslouchat v podstatě úplně a nechodil ani na koncerty.

Jenže letošní rok někomu muselo rupnout v kouli. Na jednom z prvních festů léta jsme je poslechli a hráli, hráli prostě parádně, jako za starých časů. Takže za léto jsem je stihl asi na 4 festech a docela jsem se pokaždý těšil o trošku víc a víc až je zase uslyším (ne tak moc, jako se těším na DiskoKoule, ale to je jedno :D).

No když jsem viděl to CD jako přílohu, neváhal jsem a začal se shánět po ceně. 75 kaček za časák s origoškou Fástů je prostě zadara. Nový album se tak nějak skládá převážně mně ze známých písniček nebo jejich obměn (asi je hráli přes léto už) a je fakt dobrý!

Asi nenadchne zarytý skáčkaře, ale je to pohodový nejspíš multižánrový album, který nikoho neurazí.

PS: ještě třeba Filter stihnete na pultech (tímto chci upozornit, že nedělám reklamu Filteru, ale FFO :)). Sic měsíc říjen je v podstatě na konci, ale většinou se přecejenom ještě nějaký ten zapadlý kousek pod pultem najde.

So, say good bye :)

Leave a Comment

Your email address will not be published.