Oprašujeme blogovadlo – Volant křest

jelikož je to již pěkná řádka dní, co jsem sem nic nenapsal, usoudil jsem, že by se tu něco objevit mělo. Mělo tu být už asi 20 předešlých akcí, které by zde měli mít též své místo. Bohužel lenost (jak jinak) a nedostatek času (berte s rezervou) mi to nedovolovali :)

Úterý – grilovačka 

Jak bylo naplánováno, šlo se grillovat. Jelikož se akce pořádala mezi kolejema, tak nastal jeden drobný detail – bylo nám odepřeno zapálit oheň :). Což je pěkná sviňárna, páč v pátek tam hořel dost velkej – ve 2 v sobotu odpoledne se z něj ještě čoudilo. Vyrazil jsem z kolejí u Zastávky nabral Páju (jo jsem se nezeptal, jestli ji nevadí, když jí takhle říkám :), tak kdyby jo, ozvat se ;)) se zásobou vínného střiku a razili jsme k opíkačce. „Kupodivu“ jsme zde nikoho neznali, když nepočítám Festra/Fersta od vidění. Za nedlouho dorazila Buš a Marťa, nadále i Zuzka, Váša, Artur, Zapič jo a Šulin z těch, co si pamatuju :)

To už tam bylo docela dost lidí. Tak nějak se kecalo – znáte mě, jak jsem ukecanej že ;) a popíjelo. Než tedy došlo víno :). Takže následovala procházka k Ďědkovi pro kofolu, vodu a piva. Pak nějak dorazil taky Shawn a po něm Štěpán, kterej byl v Pze na Cimrmanech.

Aby toho nebylo málo, tak už na začátku jsem donesl lajnu, flowersticky (který mě někdo zabavil a ocitly se u Alice, ale našli se, což je základ :)) a Štěpánovu kytárku (na ni se řada moc nedostala). Lajna se ve výrazně pozdnějších hodinách napla a Marťa se na ni akčně vrhla. První pokusy teda nic moc, ale komu to jde ze začátku že? :) Bušma taky neodolala a teda taky žádná sláva :P, samozřejmě srovnávám s náma teď a ne našima prvníka krokama (to bych se musel dost stydět :)). Takže se odebraly posilnit dalším nápojem…

Po posilnění další pokusy, které byly až nepochopitelně dobré. Přejít celou lajnu hned první den se nepodaří snad nikomu. Kromě Marti :/ :).

Skákli jsme na benzinu pro další zásobu pivek a mezitím většina lidí zmizela. Ale lajna stále natažená, takže se šmajdalo dál. Šulin zaběhl pro foťák a začalo se fotit nejen na lajně…

Sobota

i povinnosti

Jelikož jsme byli s Tom_bem domluveni, že uděláme prezentaci na anglinu, tak jsme na to sedli a něco trošku zmákli. Na kolej jsem dorazil kolem půl čtvrtý s tím, že se musím naobědvat a ve 4 už být u Páji na Twistera :). Takhle rychle uvařeno, najedenej, převlíknutej a ostatní kraviny jsem u sebe ještě teda neviděl. Ale však mě znáte, nerad chodím pozdě :).

twister party

Nakonec jsem dorazil první, ale v asi minutovém skluzu už u Páji byla i Lenka. Mezitím načnuté vínko a k tomu zapnutý oficiálně ještě nevydaný živák od Iné Kaféček. Pomalu se rozložil twister a zkusili jsme jednu hru. Musím uznat, že je to lepší, než dost dobrá zábava!

Pak dorazil zbytek tří sester s Vášou a Schmutzkou, který stihl za dopoledne uběhnout půlmaraton a přesto vypadal docela OK. Další hry twisteru, další zábava, příchod René (doufám, že zas neprohazuju jména) spojený s hledáním patra :) a pak odchod „do Psa“.

loukování za psem

Před Psem jsme jen zakoupili lístky a odebrali se na louku za Žluťák popíjet střik, kecat (jak kdo že :)) a užívat docela pěkného dne. Nakonec samozřejmě přesun na kapely. Teda spíš jsme nakoukli, zjistili, že nic moc a zase pomalu zmizeli ven, jen s tím, že nás bylo o Zapiče víc.

Další popíjení vínek, kecání… a pak už finálně teda na kapely. Dorazili jsme na konec Punk Floydů myslím. Zapařili na Totáče. Venku proseděli V.P.R.ka, poodpočívali, nabrali dech a čerstvý vzduch do plic a odebrali se zpět dovnitř.

Točte se pankáčové

Od téhle chvilky, co jsme vešli o zbytku nevím ani slovo, jelikož já se odebral dopředu v domění, že je najdu na stejném místě, jako předešlou část večera, což byla zásadní mýlka. Ale jelikož zde tou dobou již byla Buš a Marťa, tak jsem pařil s nima, trošku v kotli, převážně mimo. Jo v kotli se ocitl i Schmutzka, který u Páji sebral babiččiny pletené „bačkůrky“ a jal se v nich dojít do Žluťáku a hlavně v bačkůrkách pogovat!

Nakonec nás ve předu bylo povícero, jelikož se v popředí objevili i Šroub, právě Schmutzka, Buš, Marťa a Terka.

A dojezd

byl na EÉčkách. Poslední kapela, kterou neposlouchám, ale jelikož se mi nechtělo na kolej a spát, tak jsem zůstal. Moc teda se zbytkem nepařil, ale co. Po EE už nás v Psovi opravdu moc nezbylo a tak jsme já, Bušma, Marťa a banda 3 punkáčů, více neznámých, než známých, razili směr privat s tím, že je doprovodím, otočím to a poštráduju si chrnět na tu prázdnou kolej.

Jelikož bylo místo a věřte, že samotnýmu se mi na koleji chrnět nechtělo, jsem se nasockoval na privat se zbytkem.

Holky nás všechny pohostili skvělými štagetami. Byly sic trošku pálivé, ale jako večeře ve 2 ráno a trošku pod parou, to bodlo. Pak se chvilku kecalo, rozdělovalo místo kde si kdo lehne a zase kecalo. Punkáči zabrali a ještě „zfoukli“ vodnici, což nám zbytku už moc do hlavy nešlo a jen jsme kecali a postupně i spali.

Ráno raníčko, poležíme maličko

Ráno holkám a mně udělali budíček punkáči asi v 9, když začli kecat na balkóně. Marťas je trošku vykřičeným hlasem zaúkolovala v omytí nádobí … a neznámí týpci pak vyrazili na vlak. My se váleli, kecali, usínali a zase kecali asi do 12, když nám dorazili snídaně v podobě pizz z Dýdý. Jelikož jídlo bylo dost vysilující, tak další válení se u seriálů a opětovné usínání :)

Asi ve 3 jsme se vykopali a šli koupit nanuky, čímž naše ranní akční sobota končila. Odebrání se k domovu, dělání věcí do školy, probírání se 24 hodin zpět zprávami na facu a dalšími převážně čistě užitečnými věcmi.

Závěrem?

Snad jen, že twister je naprosto boží hra a doufám, že ji zopákneme! Buš s Marti mají skvělý privat a snad ještě lepší místo pro VIP hosty na spaní, přesně mezi holkama, což zní dost zavádějícím dojmem a právě proto to tu nechám :)). My víme, ostatní vědět nepotřebují :P, nebo mě znají a dojde jim :).

Musím poděkovat všem zůčastněným za skvělý zážitek! A pak ještě speciálně za nocleh, véču a to, že mě nechaly holky nasockovanýho u nich až do odpoledních hodin a nemusel jsem se ospalej táhnout těch ukrutných 5 minut chůze na kolej :). Pokud mě ještě někdy na privat pustí, tak nevím nevím, jeslti mě z něj ještě dostanou ven :) Jo Denny, být tebou, bál bych se o nocleh :D

A to snad stačí. Musím jít už taky chrnět ;)
V každém případě: těším se na další akci ať už jakoukoli :)

Máme tu článek od Schmutzky

Doufám, že nebude vadit zveřejnění převzatých fotek právoplatným autorům :) (Petra, Pavla, Pepa a hele v marketingu máme dokonce 4P někdo tu chybí :))

3 Comments

 Add your comment
  1. Tedáááá pěkný pěkný:-) Se divím že se ti to tak dlouhy chtělo psát. Jo ale zapomněl si na tu Ordinaci:-) Nebo si při ni spal???

  2. Tak uplně jsem nespal :), ale nebejt tam ten vtipnej týpek „sice jste už trošku prošlá…“, nebo co to říkal :D, tak bych usnul určitě :D. Hláškoval celkově dost parádně :). (Pro zájemce, mám takovej dojem, že to byl díl *přeškrtnuté* 132 *konec přeškrtnutí*, tak ne 103 :))
    Má podobný řeči v každým díle? Že bych vždycky jen rychle prolítnul Ordinaci a hledal jeho :D

  3. Dobrý, pěkný, škoda, že jsme nedorazili na twistra dřív, abych měl víc výher :-P. A dík za klobouk :-).
    Ordinace omg :-D.
    Až mi půjde blog, tak taky něco sepíšu.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

1 Trackback

  1. Schmutzkův blog… Nečíst, cítit! » Blog Archive » Pardubický vinařský půlmaraton a Volanti (Pingback)