Události posledních dní (jen aby řeč nestála)

Ve čtvrtek

jsem snad nic nedělal a proto začneme až dnem poté.

Tedy pátek

byl docela příjemně strávený. Vstával jsem dost brzo, jelikož jsem měl domluvenou návštěvu kvůli novému webu. Relativně rychle jsme pořešili tento web a já zístkal díky brzkému svtání neskutečně dlouhý den. Pravda, většinu času jsem z něho strávil právě dokončováním, dolaďováním a drobnými úpravami toho webu.

Pak napsal Štěpán jestli nepůjdem na Housovku pojezdit na Snb a lyže. Říkám, že ani nevím, ale tak že snad jo. Než jsem stihl potvrdit, že půjdu, padl další návrh. Jestli třeba nejezdí na Kozákově a nejeli bychom na noční lyžovačku tam :) Tedy hledám na netu (první odkaz googlu) a dozvídám se, že 2 dny stará zpráva hlásá: „jezdí a se stejnými cenami, jako loni“. Tedy je rozhdnuto. Jedeme na večerní lyžovandu na Kozákov, kde je vlek a nemusí se dupat kopec ;). Jedeme ve složení Štěpán, já (kupodivu), Líba a Radka. Kupujeme lístky na 2 hodiny a jezdíme. Po druhé jízdě my na prknech máme slušně vyřízený nohy, jelikož nějak nejsme zvyklí. Po těch dvou hodinách jsme zníčení a razíme domů.

Doma jsem si zapnul Futuramu a viděl 2 díly. Třetí už jsem nevnímal, natož, abych stíhal číst titulky. Přesunul jsem se tedy do postele a během asi pěti vteřin byl tuhej (bylo 23.30 přibližně)

Sobota

Vstávám dost pozdě (tak kolem druhé). Za celý den nedělám v podstatě nic co by zde stálo za zmínku. Večer píše Líba, jestli s nima nejdu posednout někam, že celá skvadra co chodíme už někde jsou. Chtěli jít do Inu, ale jelikož ten má permanentní problém s místem, nakonec byli u Tomáše. Dorážíme nějak před desátou.

Když už nás u Tomáše nechtějí, razíme zkusit In. Tam se vecpeme k nějakej dvou typoňům a zabíráme všechny židle i od okolních stolů :). Potkávám zde Anet se kterou jsme se neviděli už asi 8 let (no já bych jí nepoznal a to jsem ji viděl na fotce z bandzonu). Tak nějak kecáme o všem a ničem, jak u nás bývá zvykem.

Když už Anet s přítelem prý odcházejí objednává A. panáka (Vanilková vodka) a prej že dneska neotáčíme, že už fakt jdou. Nakonec tam zůstali ještě asi o hodinu dýl a dali jsme ještě dva další. Musím říct, že vanilkáč je oproti obyč vodce asi 100× chutnější :).

Jo zapoměl jsem, že jsme si dali na začátku ještě hermelín, taky skvělej :) Na konci když už nás zas moc nezbylo (Michal, Radka, Zlatka) jsme se rozhodli jít dom (no byli jsme tam poslední a vypadalo to, že už se zavírá :D). Cestou se odpojila Zlatka, kterou už prozváněl taťka jako odvoz. Zbytek jsme zapadli ještě do Veláče na večerní dávku jídla – tousty. Pak už jsme se jen odebrali každej svým směrem domů. Takže skvělej večer vesměs.

Neděle

byla zas dost divná. Myslel jsem, že mi bude určitě zle po těch panákách a mých třech pivech. Nakonec mi bylo ale úplně parádně. Nic mě nebolelo, nic se netočilo, hlad nebyl, prostě krásný ráno. Takže jsem nějak trošku pouklidil a pak dorazila zas návštěva ohledně webu.

V půl pátý jsem razil na vlak, jelikož Zlatka jela do HK do nemocnice, tak jsem jel vlakem s ní takhle nevídaně brzo. Shlídli jsme skoro celý filmek Dálnice 60 (a spolucestující asi moc nadšení z notebooku bez sluchátek nebyli, ale nestěžovali si). Film má 2 h a do HK je to jen hodina a půl, tak jsme ho nedokoukali (navíc mi akorát chcípla baterka), takže pokračování někdy jindy.

Vystoupil jsem jako vždy v Rosicích. Trošku poprchávalo, ale ještě se to dalo. Na koleji nikdo zatím… Asi v 9 nebo o něco dýl vypadl v Pce docela solidně proud (dneska znova), ale tak notebook jel. Nějaká ta muzika se z něj linula, takže všechno v pohodě.

Pondělí

jsem přežil vstávání a razil na sítě. Fidler bude v poho, jako na cisco, takže spokojenost. Pak jsem měl céčko. To mě snad bude bavit, ale na přednášky chodit nebudu (krejou se mi s ciskem a navíc jsem tam usínal hned na první).

Vydal jsem taky novou verzi TrtkalPacku Mirandy po kterém na foru už byla nějakou tu chvilku sháňka, ale nebyl čas na odlaďování.

Dost mě ale už začíná štvát Rak. Je týden po mé poslední zkoušce a ještě nemám výsledek!

Úterý/středa

 Úterý v klidu. Měl jsem jen angličtinu a grafiku, což byla dneska ještě pohoda.

No nic a já jdu spát. Doufám, že to nikdo nebude číst, jelikož tohle není ani vtipnej článek, ani nic říkající. Jen jsem měl nutkání něco napsat, jelikož jsem už zas dost dlouho nic nepsal. Asi budu muset vymyslet zas nějakou pohádku, jako minule o Broďulovi ;), aby se to tu nezaseklo na nudném bodě :). (kdo není z Brodu asi Broďulu nepobere, jelikož je to lokální pohádka). No ráno v 7.15 vstávám, tak držte palce, abych vstal ;)

Leave a Comment

Your email address will not be published.