Animal fest, nej akce za poslední řekněme 2 měsíce :D

Prvně jsem slíbil odkaz na report Bušmenky, takže tedy zde je a aby si nemohla holka jedna stěžovat, tak píšu i report svůj.

Nábor lidí

Ano, již hodně dopředu jsem všude prohlašoval, že jdu na Animal fest, balamutil spoustu lidí ať klidně přijedou do Pce, že Štěpán tu stejně není a tak je volný ubytování :D (to mu neříkejte – nebylo to domluvený *hííí* :D), ale všichni na mě kašlou a nikomu se takovou dálku jet nechtělo, takže jsem byl opět odkázán sám na sebe.

Cesta do ABC/L klubu

Naštěstí jsem překecal Artura (spolubydla) a málem i Martyho (bejvalej soused z kolejí), ale ten se učil na zkoušku (hmm, nasmůlu já se neučil a tak to podle toho dopadlo…) a vyrazili jsem v půl devátý do ABC klubu. Je to přes půl Pardubic a už takhle byl fest od 20.00 a bylo víc, tak jsme nasadili naší obvyklou chůzi a razili :).

První kapelka a last.fm

Na last.fm jsem si vyhlídl další oběť, který zaspamuju (dost luxusně, se musí nechat, viď Buš? :D) profil a hodíme třeba řeč na Animalech. Nakonec jsme dorazili na polovinu první kapely a to na Lauru a její tygry. Největší překvapení ovšem bylo, že Laura a bez Laury, ale co se dalo dělat. Jeden z nich (myslím, že zpíval) nám úplně strašně připomínal Hanáka (jistě znáte, supr herec) a kdo s ním viděl Mazanýho Filipa, chápe, že má nejen podobnej hlas, ale v klobouku jakoby z filmu přímo vypadl :D. Takže Laura bez Laury docela příjemná kapela.

A pokračujeme

Další hráli … safra kdo to hrál? Jo už jsem si vzpomněl – Krucipüsk myslím, to mě moc nebere, je to na mne moc tvrdý, ale tak poslechli jsme je :) A teď to přišlo … první kapela, kterou já prostě víc, než jen žeru! Kdo nemá rád starý svérázný punkový věci, tak mu to nic neřekne, ale mě prostě Znouzectnost nadchne vždy a nejen textama. No co, moc jsme nepařili, stáli jsem kousek za kotlem a šetřili síly na Volanty, hlavní lákadlo večera. Dobře dobře, při poslední písničce jsem se neudržel a do kotle prostě ze zádu doslova vskočil a celou písničku jsem z něj nevylezl. Uff, taky jsem pak málem umřel :D

Pastelka (bez ořezávátka)

Po ZNC nastoupila fiXa (znáte z dětských let ze zákaldní školy, dostalo se vám do ruky hned po voskovkách PS: někomu nejen do ruky, ale třeba i na nos), jenže to už není tak úplně ono. Bejvávali moje hodně oblíbená kapela, jenže pak jsem byl asi na 2 festech, kde se 1) NEPOGOVALO!!! a 2) se na ně z prvních řad před pódiem hihňali nejaký sotva třináctky a to mě fakt dokáže odradit (ostatně stejná situace jako na Tleskačích, jenže na ně se dá ještě zapařit alespoň v malých klubíkách, kam se tyhle hihiny (to je pěknej výraz docela :)) ještě nedostaly). Takže jsme s Artým stáli opodál (no dobře u posledních dveří do sálu) a koukali nechápavě, jak na fiXu můžou na rukách od podia odnýst člověka až ke zvukařoj… No na pár písniček jsem si s nima zazpíval a považoval to za vyřízený.

Pogóóóóóó

A největší tahák večera (alespoň pro nás co rádi pogujou) Volanti. Jo, tak hned na začátku jsem alespoň prohodil tak 3,4 slova s Buš (a přístě tě bez klobouku co si nebudu moct švihnout, jelikož Mates? nebo jak jí říkáte ho brání víc jak svoje oko v hlavě, nechci vůbec vidět :P), dostal loka vínka a šlo se pogovat. Já tam opět, tedy jako vždy chcípal v kotli, takže pak zas z kotle ven, nabrat dech a zas zpět pogovat :). No musím přiznat, že jsem dlouho na nic takhle nepogoval. Naposledy asi opět na Volanty na Majálese nebo 150 letech Volantu…

Hodnocení akce: jednoznačně super a za 100,- ještě dvojnásob :) A Buš hlavně mi neříkej, žes zas nic neplatila, páč jsem tak nějak pročetl tvůj blog a zjistil, že bejt pořadatelema, máš doživotní zákaz vstupu za neplacení :D

A třeba ve středu můžete čekat report z SKA-P a v neděli ze Zimní studnice festu… jeslti bude nálada, nebo do mě zas někdo trošku kopne (může i v kotli), abych něco napsal ;)

Na doporučení Pavlínky jsem přečetl článek na schmutzka.eu a musím odkazovat, jelikož je dokonalý.

3 Comments

 Add your comment
  1. Jééé hezky popsanéé:-) Ne neoj vstupný jsem platila, protože to šlo přece na dobrou věc a hlavně cena byla prostě krásna:-) Ale na Studnici:-D hehee pujdu nejspíš zadarmo, ale to už mam zařízený s pořadatelama:-)

  2. Ahoj, děkuji za pochvalu :-), udělala mi radost. Ve skutečnosti mě k tomu po pár týdnech donutila Nikky, té patří dík :-), samotnému by mi to trvalo asi ještě tak 3 týdny :-D. Ale dobré vodítko k tomu, jak mám psát aspoň.

    Bmw, příště se neboj a vlítni do kotle už před půlkou, ne jen na poslední kapelu. Sám jsem s tím jednu a půl kapely počkal a škoda tuků, které při tom mohly být spáleny ;-). A ta bitka tam je nejlepší :P!

  3. Já se kotle nebojím ;), jen hnedka umírám jelikož já nějak nemám ty tuky, co bych mohl pálit a bez nedostatku pití jsem mrtvej během půl písničky. :)
    Ono mě to bohatě stačí i takhle, navíc jsem zjistil, že když jsem v pogu, tak vlastně pomalu ani nevím, kdo to na podiu hraje… :) Ze zádu si člověk nějak víc vychutná tu hudbu :)

Leave a Comment

Your email address will not be published.

1 Trackback

  1. Trtkalův blog » Votvírák 2011 (Pingback)