Jsem červený, mám účetnictví a internet prý :)

Závádějící nadpis, který reklamštinou nemluví. Ano správně, migroval jsem od kyslíku k vodě. Přesněji od 02 k Vodafone. Podstoupil jsem proces přenesení čísla a tedy jsem stále na stejném čísle ;). Jak proces probíhal? Početl jsem něco trošku o přenosu, jaké jsou s tím spojené problémy (třeba, že musíte mít u stávájícího operátora nějaký kredit, ale ne moc, jelikžo o zbývající příjdete :() a převod uskutečnil.

Převod se musí provést do 10 dnů, což není problém, jelikož Vodafone byl vstřícný a rychlý. V sobotu jsem poslal požadavek, v pondělí se zpracovával, v úterý dopoledne mi zavolali z Vodafone a já si vybral tarif (odepiš, jelikož telefon mám jen abych byl k dosažení). Zaslali mi SIM (pravda zde mi operátr pěkně kecal, asi má provize ;), prý že další kroky nejdou udělat přes internet, což jdou přímo v eshopu vodafone.cz). Mezitím jsem napsal stávajícímu operátoru o uvolnění čísla: Ten to potvrdí a pak vám již jen vygenerují den přenosu. V tento den jen prohodíte SIM karty a tradá, jedete na novém operátoru se zachovaným číslem.

Pravda je, že vám ještě starý operátor zkusí nabídnout nějakou lákavou nabídku, abyste u něj zůstali, ale když už jsem byl rozhodnytý, neměl jsem zájem u nich zůstávat. Navíc internet (nejen) do mobilu na pů roku mi nenabídli :D

Škola

Jupííí, mám další kredity do sbírky. Moc se radovat nemohu, jelikož 7 kreditů opravdu není zatím mnoho. Získal jsem již za tělocvik ;), angličtinu a nyní za účetnictví podniku. Ač za 3, stále lepší, než to nedat vůbec. Doufám, že přibudou i další kredity, ale moc optimistický nejsem… Ono se to nějak vyvrbí. V každém případě přístí týden se razí do L/ABC klubu na Volanty, fiXu, ZNC. Už se těším, bude to super odreagovávačka, pěkně si zapařit :)

Tak v rychlosti jsem sdělil, co bylo důležité a teď zas za něčím užitečnějším.

Leave a Comment

Your email address will not be published.