Tak které?

Jednou to přijít musí, každej si jednou koupí ty svoje první. Jenže já se rozhoupávám už přes rok a pořád stále žádné nemám, takže jednou musí být čas to změnit, tak proč ne třeba teď někdy? A proto se naskytuje hlavní myšlenka, které vybrat. Ja vím, stále jsem vám neprozradil o co jde, ale na to je dost času ne? :-)

Tak tedy loni jsem chodil okolo výlohy a tam se každej den blejskali, ale ne od nejspíš výsledné nmou vybrané značky, ale od nějaké pro mne neznámé. A tak jsem se včera nějak ani nevím už jak zase dostal k nějakým stránkám o kultuře skinheads (nepolitické a nerasistické samozřejmě!!!) a jak to tak prolejzám, stahuju klipy od Laurela Aitkena, The Specials, Bad Manners a dalších, říkám si, že bych se zas podíval po nějakých?

Tedy prvně jsem začal hledat peněženku, jelikož ta mě napadla, když jsem zjistil, že už se mi zase začíná rozsakrovávat ta stupidně velká občanka co nemůže mít rozměr kreditky, aby se mi vlezla do peněženky. Tak prolejzám weby s Benem a Fredým (myšleno Ben Sherman a Fred Perry) a nenacházím žádnou co by se mi líbila. Hele opasek a dost pěknej, safra proč ho tu maj jen na obrázku toho týpka neprodávaj ho :(. A tahle košile vypadá taky luxusně, že bych začal nosit košile? :D

No nic, nakonec vidím botky a tak si říkám, kouknu po Martenech. Fuj, tak to ne, takový prachy jim za botky nedám nikdy! Navíc se mi tam žádný ani nelíbili a tak opět koukám po Steelech. Nojo, už to tak vypadá, jestli nějaký pořídím, budou to právě stýlky. Ale teď ta otázka. Tak který jako mám vybrat? Hlavně mi netvrďte, ať si koupím vysoký :P, ty nechci. Já je chci na normální nošení, aniž bych je musel zbytečně šněrovat, nebyli těžký a dobře se v nich pařilo (od slova pařit na ska, ne od slova zapařila noha v botě :P).

No a teď babo raď :-), myslím, že nakonec zvýtězej stejně obyčáky modrý, to je taková klasika, ale ještě nejsem úplně rozhodnutej a ani nevím, jestli je nakonec přecejen koupím :), jak se znám, tak nevím nevím :D

3 Comments

 Add your comment
  1. Kup si ty s tou vlajkou Mates ;-)

  2. No uvidím, uvidím :-)
    Líběj se mi všechny, jenže bych je chtěl nejdřív vidět v reálu…

  3. já bych to viděl na oranžový;)

Leave a Comment

Your email address will not be published.