Tak, abych nevyčníval…

vám tedy též přeju Štastné a veselé Vánoce (i když bych je z celého srdce zrušil).

Dukla Vozovna – Klub na Rampě – 50,-

Ale to není to hlavní. V minulém příspěvku jsem se (doufám) zmínil o Dukle Vozovně a tímto Vám chci koncert připomenout a zeptat se, kdo všechno jede? Vstupné viz http://rampaklub.cz/program.php?id=5246309 je jen 50,- což je víc, než příznivá cena ne? Že bych si díky nízké ceně vstupného koupil tričko? :)

Jinak pro toho, kdo pojede, budu mít speciální cenu v podobě lístků na Ska-P (jen nevím,kdo je všechno chtěl :D), v každém případě Vám oznamuji, že mi bude stačit zpětná platba v průběhu ledna/února (a časů pozdějších). To jen aby to někoho hned takhle po Vánocích nepoložilo ;)

Dodělaný web na zakázku (téměř)

Tak co více vám říct :-). Snad jen, že jsem dneškem snad úspěšně dokončil web estrely + administraci (ovšem bez klientské sekce). Jsem na tento web hrdý i když by mohl být napsaný výrazně čistěji, ale tlačí čas a ne málo, takže holt nezbývá čas na pořádné ladění. A začínám dělat na skvělých semestrálkách do školy (mimochodem, hrozně se na ně těším, jelikož je to zase PHP, C a statistika *blééé*). Tedy ať už to mám za sebou.

Miranda TrtkalPack

Další dobrá zpráva může být pro příznivce mého Miranda TrtkalPacku, jelikož nová verze se již připravuje. Ač jsem ji chtěl původně vydat ke dnešnímu dni, z důvodů nestíhání dodělávání estrely nezbyl čas na odladění a spousta věcí mi v ní zatím nefunguje. Tedy datum posouvám na neurčito, ale snad to do zkouškového bude. V každém případě již nyní má docela seznam nových pluginů a změn. Vzhled, funkce zůstanou zachované, jen bude v novém sestavení. No, možná, pokud by byla nálada bych mohl vytvořit pop-upy aby ladily s Tipperem, ale to je zas v nedohlednu – jelikož semestrálky :-).

No co víc vám napsat, snad jen. Držte se, přežijte to zas nějak v klidu a uvidíme se v sobotu na Rampě, a pak samozřejmě (s některými) na Záborčí na Silvestra (bez Stelona).

Leave a Comment

Your email address will not be published.