Prague Ska Conspiracy

V pátek jsme razili na Rampu za kulturou. Co jiného by se ode mne dalo čekat, než zase další pařba. Nyní v podání skvělých pražských Prague Ska Conspiracy. Ano, jeli jsme zapařit na ska-jazz.

 

Tentokráte jsme se již ani nenaskládali do jednoho auta. Naštěstí Gajzlerovi jeli hned vedle do Euráče na swingový (tuším) večer, tedy zbylou část naložili a odvezli. Začátek v 20.00 se protáhl něco kolem deváté na předkapelu o které jsme vůbec nevěděli. Nevadilo, Liberecká skvadra hrála ska-punk, takže moc povedený styl a musím říct, že nebyli vůbec špatní. Nechtělo se mi ale pařit, jelikož vím, jak jsem po pár chvilkách na maděru s dechem a chtěl jsem si dostatečně zapařit na Konspiráky.

Hráli prostě úžasně, jako vždy :-). Jediná nevýhoda byla, že jsem stál dost blízko tomu repráku a když Mariana začla zpívat trošku vyšší tóny, dost mě to řezalo skrz ucho až někam do paty :-). Prst nacpaný v uchu nebyl v těchto chvílích u mne nic divného. Jediné co, tak že musíme naučit Týnku na skáčko pařit. Chápu, že říkala, že je ospalá, ale kdo by nebyl, když tam s náma téměř vůbec neposkakovala do rytmu (ehhhmmm, no že já neskáču do rytmu je normální, když se ho nedokážu držet, ale co, hlavně, že poSKAkuju alespoň nějak). Takže stručný návod:

zapomeňte na nějaký trapný taneční, zapoměňte na kroky, zapomeňte na to, že vám říkali, že nikomu nesmíte šlapat po špičkách! Tohle je SKA, tady neplatí pravidla, tohle je jiná dimenze ;). Říká se tomu třeba odreagování, euforie, pařba, nebo jak chcete jinak. Jen musíte mít na paměti, že se chcete bavit hlavně Vy a jak se na vás dívá okolí je vám přece v tom zápalu slasti úplně jedno. A kdo si tam neposkočí, jako by na koncertě vůbec nebyl.

Pro neznalce přikládám stručný návod + kroky na pogo ;) :D

Takže do přístě naučíme Týnku odlepit nohy od země a třeba jí to bude přístě víc bavit a nebude nám tam usínat ;). Jinak musím pochválit Káťu a Týnu za to, že nás dotáhli na kebab do Hauzu.

  1. přístě se nebudeme muset tak blbě ptát, co to je ;)
  2. budeme vědět, že si dát opět devítku
  3. budeme vědět, že 3 lidi na jednu porci bude tak akorát :-)
  4. budeme vědět, že kebábek je moc, moc dobrej :-)

Tedy ve shrnutí: super večer, super kebab, super pařba, skvělá společnost :-) a těším se zase příště

Jo a mimochodem

Ska-P Praha v únoru :-)
Ska-P Praha v únoru :-)

Leave a Comment

Your email address will not be published.