Doplňuji Ska list, aktualitky

Tedy chtěl bych oznámit další koncert, kterého se s největší pravděpodobností budu účastnit. Takže 27. 11. 2008 – Sto zvířat ABC klub Pardubice, 10. 2. 2009 SKA-P – Praha Incheba aréna, 3. 4. 2009 Sto zvířat – Žlutý pes (Pardubice). Tak toť asi momentálně vše :-)

Další v pořadí, pokud bude čas, finance, nálada budou nejspíš: Jamrock, BandZone fest (jestli bude), České Hrady (Kuňka nejspíš), Smržfest a tím zas to léto na přesrok zakončím. To je ale v dáli nedohledné, prozatím.

Co mohu oznámit jako další, že mám novou prácičku. Tedy přesněji dělám opět webík pro firmu, takže všichni známí i neznámí čekejte nával dotazů ohledně PHP ;).

A aby novinek nebylo málo, dnes se mi vrací zbytek rodiny z Egypta, byli si tam na dovolence čvachtat se se žralokama v moři. Na to mě až tak moc neužije, až bude nabídka jet na sever (Kanada, Island, Norsko, UKáčko), tak mi dejte vědět, razím s váma ;).

Tak teď zase ze školního soudku, už se nám začinají pomalu množit semestrálky a podobný volovinky a mohu vám s klidným srdcem sdělit, že moc netuším co po mně chtějí už v zadání, natož pak ve vypracování :'(. Ani to OOP v PHP pro mne nebude taková hračka, jak se na začátku s prvním zapáleným dnem zdálo (počáteční nadšení opadlo a zbyly jen trosky po programování). Příklady na statistiku předpokládám od nějakého hodného spolužáka z větší části obsmahnu a z menší se jim alespoň pokusím porozumnět. S počítačovou grafikou jsem několik hodin pozadu a to máme ještě skluz, no ani zápočet nechci vidět, i když poslední cviko jsem zvládl a ještě mě i bavilo :-).

Pomalu na mne začíná sedat ponuré období pesimistických nálad, že nic nestíhám, nic se nedaří, ale ani pro to nic moc nedělám, aby to bylo nepší. Ono to zase v úterý, až uvidím moje (no dobře ne moje :'( ) sluníčko Janičku a její úsměv *moc se opět těší na úterý*, pomine a zas mi bude fajn a hřejivo (z toho úsměvu co vždy pohladí až na duši) u srdce :-)

Takže dnešní výlevy snad zas na chvilku stačí, jdu si pustit nějakej filmek a spát. (Romanťák to nebude, páč tu není nikdo, kdo by se na něj se mnou mohl podívat ;)), tedy asi Zkrocená hora safra romanťák, to je prostě pech týhle mojí ponurý nálady, takže 21 (Oko bere)

Jo a koberec náhodou by nebyl? :-)

Takhle když by se vám někde doma váleli nějaký větší zbytky koberce nechtěli byste je poskytnout? Nám by se docela (určitě všichni budou souhlasit :D, doufám) hodili na kolej, aby na tom linu nebylo vidět, jak moc se tam práší :D, navíc, když by tam někdo chtěl přespat (třeba, když byste chtěli přijet na Zvířata :D), tak by se vám na koberci líp spalo (pokud teda nejste pěkný slečny, který bysme jistě s chutí ubytovali vedle sebe na postýlce *uculuje se, ale ne záludně se zvráceným úmyslem, takový on není a nikdy nebyl. Kdo ho zná, ví, že to myslí bohužel vážně*), než na tom linu. Nebo alespoň byste neviděli v čem to tam na tý podlaze spíte *hihňá se a už jde spát*. (tedy nebude vás dál rušit přiblblejma výlevana v hvězdičkách, které mají znamenat vyjádření pocitu,nebo nálady)

O necelou minutu později: a ještě dopním, že kdo mi chce tvrdit, že nejsem komplikovaná osoba, ať se sám bez nápovědy na první pokus, pokusí přečíst těch pár odstavců, co jsem napsal vejš. Jo a ať mu to celou dobu dává smysl a nemusí se vracet před závorky :D, mně se to nějak nedaří a to jsem to sám psal :/

Leave a Comment

Your email address will not be published.