Lajna – objednáno

Aby se neřeklo, že jsem houby lajnař (což mimochodem jsem), tak jsem si objednal lajnu z mouky.cz. Lajna je oproti třeba hudáči za směšnou cenu a má jak se zdá pořádné parametry. Je to polyesterový popruh s pevností 19 kN, tažností 20 % a šíří 25 mm. Jediná nevýhoda je, že se musí objednat celé klubo, tedy rovných 50 metrů.

Tímto tedy chci takových 25 metrů nabídnout k prodeji ;). Přesnou cenu s poštovným a balným zatím nevím, to bychom se nějak dohodli.

Metr lajny vychází na 10,50 Kč což je krásná cena. Její označení (pokud byste chtěli lajnu kupovat) je: 366 025 025 910 / 05. Pod tímto kódem ji mají vedenou na mouce, takže pokud budete objednávat pošlete tento kód, délku a máte jistotu, že dostanete supr lajnu.

Slackline z mouky.cz

Na slackline se z nabýzených prý hodí pouze tato pro její slušnou pevnost a malou tažnost. Já jsem si navybíral asi 6 různých barevných provedení, ale bohužel všechny byli z propylenu a s větší šíří, takže pro slack nepoužitelné.

Tedy slacku zdar a doufám, že již o víkendu (až se dostanu domů) budu moci vyrazit na vlastní lajničku a následně občas mezi školou, až ji dopravím do Pardubek na kolej.

Leave a Comment

Your email address will not be published.