Ach, zas ten IE…

Člověk by si řekl, že ho již zná a na jeho brouky, mouchy a tak podobně si dá pozor a ošetří je. Ale když nyní předělávám vzhled komentářů, jelikož to co tam bylo doteď bylo defaultně v mém upraveném vzhledu nepoužitelné, zjišťuji, že Internet Explorer dokáže překvapit opět, stále a do nekonečna znova a znova.

Kdo by řekl, že tak zásadní CSS tag je pro něj min-height: XXpx; Kvůli přesně tomuto nefunguje počet komentářů, jelikož to nějak nechápe, že informace v ol s vnitřním il by mělo počítat. Opravdu ale stačí odebrat jen to směšné min-height a vše funguje skoro jak má.

Další vtipnost je, že se mi prostě nedaří obtéct avatar (na stejném řádku), jelikož asi nejde floatovat v li, jelikož IE li nejspíše považuje za inline prvek? podle toho se chová i s posouváním čísel na nesmyslnou spodní hranici prvku, ke kterému je číslo komentáře přiřazeno. (no nejlepší máte se na to v IE kouknout)

Je možné, že to způsobuje nějaký prvek, který nemám dobře nadefinován v CSS, ale jelikož to všude jinde běhá správně, moc s tím nepočítám (no i když opera mi taky jediná bugovala zas jinde a než jsem na ten padding přišel, dalo mi to pár minut)

Leave a Comment

Your email address will not be published.