Ano, už je to tak, mobil bude

Ano, rozhodl jsem se, že si konečně pořídím nějaký ten lepší strojěček, místo té mé kraksny, která se vypíná, občas nefunguje reproduktor a o budíku občas lepší ani nemluvit. Když jsem jednou šel se spolužákem na přednášku, tak si hrál trošku s telefonem HP iPAQ514 a tak si říkám „Hmm, telefon tak za deset až patnáct,“ ovšem to jsem se šeredně zmýlil, jelikož telefon při vyjetí na trh stál kolem 7 tisíc a dnes se dá sehnat za pěkných pět. Je to nejlevnější telefon na trhu, který má wifi a místo symbianu Windows Mobile 6.

Začal jsem tedy pročítat lehce parametry a testy a zaujal mě opravdu dost. Dneska (teda již včera) jsem si ho na pár minutek zapůjčil a pracovalo se mi s ním naprosto dokonale. Deset minut na to již bylo objednáno a za dalších deset minut potvrzeno prodejcem, takže buď dnes a nebo zítra si pro telefonek razím do Hradce :-). Aby toho nebylo málo, tak pro jistotu beru i 2 GiB paměťovku microSD od SanDisku, kterou případně mohu pouřít i do MP3 přehrávače, ale to by bylo zbytečné.

A nebojte, váš přispěvatel neumřel, jen nebylo poslední dobou o čem psát. Musím dodělat jeden web, pak upravit tenhle, aby se zobrazoval alespoň trošku v IE6 a ne, že se tam nezobrazí nic :D. Další věc bude asi odstranění alespoň pár průhledností, jelikož fakt si s tím Widnows moc nerozumí. Ach jo. No a samozřejmě nyní bued o čem psát :-), přecejenom telefon s Widnows pro mne bude téma na několik let. No a pokud bych již opravdu nevěděl o čem, tak mohu začít psát třeba o tom, jak

Leave a Comment

Your email address will not be published.