150 let Volantu

Minulou sobotu se ve Žluťáku konal fest s excelentním názvem 150 Let Volantu, aneb PUNK and SKA United fest. Fesťáček byl opravdu velice povedený a klidně bych ho v blízké době zopakoval :-). My jsme přišli něco po šesté a na scénu zrovna nastupovali Márdi a Pítrs (2 členové kapely Vypsaná fiXa) – no prostě fixa :-).

Po nich dorazili skvělí Skandaali, kteří to docela rozjeli a konečně trošku rozproudili. Po nich na scénu nastoupili Totální Nasazení a to se již nedalo vydržet jen tak postávat a nejít alespoň na konec nezapařit.

Na scéně se objevují jako další: … anóóó byli to Prague Ska Conspiracy, kteří vypadají vzhledově, jako opravdu true skins, takže jsem byl nadmíru nadšen a když jejich Jamajská zpěvačka začla rozjíždět songy, byl jsem unešen. Naprostá dokonalost :-)

No a je to tady, hlavní hřeb večera, opravdu naživo (s kytarou vypůjčenou od N.V.U) přicházejí Volanti, skvělí, dokonalí skapunkáči z Pardubic :-). Prostě se paří, paří a paří. Do kotlíčku se neodvažuji, jelikož prostě na něj nemám kondici a nejspíš bych v něm umřel hned po prvním songu.

Po Volantech nastupují ještě N.V.U, na které jsme asi 3 písničky a pak mizíme na kolej za pořádným spánkem a regenerací těla :-).

Leave a Comment

Your email address will not be published.