Tak jsem zas objevil zapomenuté

Takhle se v noci vybavuji na školním fóru se Stibim a poté si tak googlím a googlím a náhle nalézám dávno zapomenuté: geocaching.com. Na první pokus si vzpomínám na heslo a loguji se. Dám si vyjet seznam cachí v okolí a najednou vidím: nejbližší cache od mého baráku je vzdálena pouhopouhých 460 m a navíc! je to doublecache. A v tu chvilku si říkám: zítra (tedy vlastně dneska) prostě někomu řeknu a musíme vyrazit na výlet. Doufám, že bude pěkné počásko, nabitý foťáček a hlavně někdo ochotný se jít projít na 8km dlouhý výlet :-).

Pokud nikoho přece jenom neseženu, což je dost pravděpodobné, jelikož ne všichni mají „prázdniny“ (někdo tomu říká zkouškové :P). Takže lehce pochybuji, že někoho ukecám, ale za pokus to stát snad bude. V každém případě prostě zítra (sakryš zase, dneska) jdu na výlet a basta. Takže pokud jste čtenáři mého nového blábolníku, tak můžete dát vědět a vyrazíme ju? Případně se Vám ozvu já :-)

Jo a navíc někam musím určitě, jelikož již nutně potřebuji fotečku, kterou dám na tuto stránku. Na localhostu mám ukradeného anděla, který se tam ale vůbec nehodí, ale bylo to jediné, na čem mne napadlo testovat, jak běhá cssko a tak zde zatím není nic, což je škoda, jelikož tam obrázek vypadá opravdu hezky.

Leave a Comment

Your email address will not be published.