Tak a je to venku a já byl taky

Tak a je to venku. Ano jedná se opět o novou verzi Mirandy-IM TrtkalPack. Tato verze je opět mnohonásobně vylepšená oproti předchozím, opravuje spoustu chyb a celkově je user friendly, proto neváhejte a alespoň ji zkuste.

A že jsem byl venku já? Ano nepravděpodobné se stalo skutečným. Předevčírem jsem jel na kole na cache na Krkavčí skálu a dalo mi to popravdě docela zabrat. Byla lehce zima, ale jak vidíte přežil jsem. Na keši jsem se moc dlouho nezdržel, jelikoz tam hned za mnou naběhli nejací lidé se psem a tak jsem se sotva podepsal a už to zas uklízel. Cestou domů jsem se na Proseči rozhodl, že by to bylo moc krátké rovnou domů a tak jsem razil ještě směr Záhoří a Smrčí a až tam tudy dom.

Aby čerstvého vzduchu nebylo málo, tak jsme dnes, jako rodina, razili na další cache a to na Ameriku – tedy na jeskyňi u Louček – na Ročtejně. Do Louček jsme dorazili autem, pak razili na Ameriku a cestou zpět jsme se ještě otočili obhlídnout cache U průchodů (hned nad hospou v Klokočí). Domů přes kozákov, kde je ještě pořád pěkně bláta a pak dom.

Leave a Comment

Your email address will not be published.